Skip to content Skip to footer
service for you

High level of provisioned services

Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit, sed quia.

  • Flexible in pricing approach
  • Short lead times
  • Wide range of services
image-19-copyright
People
808080+
Workplaces in our company.
World Offices
8080
Work all over the world.
what we do

Our Services

logists

Meet Our Team

Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

GENTIANA GJONI

Drejtuese e Departamentit të Prokurimeve dhe Logjistikës

Adresa

Rruga Komuna e Parisit, Rezidenca Kika 2, Ndërtesa nr. 2. Kati 1, Tiranë, Shqipëria

Kontakt

Tel +355 698081313

Na Ndiqni

Për çdo pyetje apo paqartësi, mos hezitoni të kontaktoni ekipin tonë ose na ndiqni në profilet tona sociale.