Skip to content Skip to footer

Ambasador 1

Ndërtesa “Ambasador” ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 10,000 m2. Ndodhet ne qender te Tiranes ne rrugen “Themistokli Gërmenji”. Eshte nje pallat rezidencial qe ofron apartamente te cilesise se larte. Pallati ka gjithsej 14 kate dhe dy kate nentoke per parkim. Objekti është projektuar në mënyrë që të ofrojë veprimtari tregtare në katin e parë dhe të parë. Godina “Ambasador” ndodhet në afërsi të shumë institucioneve të rëndësishme. Ndodhet afer qendres se qytetit dhe parkut te qytetit.

Leave a comment

Adresa

Rruga Komuna e Parisit, Rezidenca Kika 2, Ndërtesa nr. 2. Kati 1, Tiranë, Shqipëria

Kontakt

Tel +355 698081313

Na Ndiqni

Për çdo pyetje apo paqartësi, mos hezitoni të kontaktoni ekipin tonë ose na ndiqni në profilet tona sociale.