Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ambasador 1

Ndërtesa "Ambasador" ka një sipërfaqe të përgjithshme prej 10,000 m2. Ndodhet ne qender te Tiranes ne rrugen "Themistokli Gërmenji". Eshte nje pallat rezidencial qe ofron apartamente te cilesise se larte.…

Read More

Rolling Hills Liqeni

Rolling Hills Liqeni shtrihet mes gjelbërimit të kodrave të Farkës dhe buzë liqenit, në një eksperiencë që ju lejon të shijoni lirinë pranë natyrës, në ajër të pastër. Një vend qetësie dhe…

Read More

Vlora Marina

Vlora Marina është një nga projektet më sfiduese dhe do të jetë marina e parë premium në Shqipëri, me potencial për t’u bërë marina më e mirë e rajonit. Projekti…

Read More

Univers City

Univers City është kompleksi rezidencial multifunksional më i ri në Tiranë, me infrastrukturë dhe organizim komunitar bashkëkohor, duke përmbushur në këtë mënyrë të gjitha nevojat dhe mundësitë për këdo që…

Read More

Collina Verde

Collina Verde shtrihet mes gjelbërimit të kodrinave të Lundrës, pranë kompleksit rezidencial Rolling Hills. Vilat janë ndërtuar me standarde bashkëkohore, me një fasadë të dekoruar me sistem kapot me termoizolim.…

Read More

Vala Mar

Vala Mar Residences është kompleksi rezidencial me vila dhe apartamente të tipologjive të ndryshme, të cilat gjenden midis gjelbërimit karakteristik të zonës, me pamje nga bregdeti i Gjirit të Lalzit.…

Read More

Adresa

Rruga Komuna e Parisit, Rezidenca Kika 2, Ndërtesa nr. 2. Kati 1, Tiranë, Shqipëria

Kontakt

Tel +355 698081313

Na Ndiqni

Për çdo pyetje apo paqartësi, mos hezitoni të kontaktoni ekipin tonë ose na ndiqni në profilet tona sociale.