Skip to content Skip to footer

Vlora Marina është një nga projektet më sfiduese dhe do të jetë marina e parë premium në Shqipëri, me potencial për t’u bërë marina më e mirë e rajonit. Projekti përmban një arkitekturë bashkëkohore në qendrën premtuese dhe më dinamike të qytetit me trafik të lartë turistësh dhe vizitorësh.
Falë vendndodhjes së tij unike në vijën e parë të detit, ky zhvillim i jashtëzakonshëm do të prezantojë standarde të reja për një jetë premium dhe komode. Vlora Marina është një rezidencë shumë funksionale me apartamente me pamje nga deti, njësi të ndryshme shërbimi, hotel me 5* nga brandi i njohur Marriott, një marinë premium me 400 vende ankorimi e cila do të menaxhohet nga D-Marin, zona rekreative dhe parqe, shëtitore buzë detit, zona të gjelbra, shesh qendror, plazh privat si dhe poste parkimi.

Leave a comment

Adresa

Rruga Komuna e Parisit, Rezidenca Kika 2, Ndërtesa nr. 2. Kati 1, Tiranë, Shqipëria

Kontakt

Tel +355 698081313

Na Ndiqni

Për çdo pyetje apo paqartësi, mos hezitoni të kontaktoni ekipin tonë ose na ndiqni në profilet tona sociale.